info@trender.lt

Pristatymas

Trender.lt el. parduotuvėje yra taikomos šios pristatymo kainos:

  • Per kurjerį (į namus ar biurą) - 2,59 €;
  • Į "LPExpress" terminalą - 1,59 €;
  • Apmokėjimas grynais, pristatymo metu + 1,2 € (ši paslauga galima tik pristatant naudojantis kurjerių paslaugomis).

Prekės pristatymas yra nemokamas, jeigu pirkinių krepšelio vertė viršyja 39€. Nemokamas pristatymas yra taikomas tik pasirinkus "LPExpress" terminalą.

PRISTATYMO INFORMACIJA

  • Trender.lt elektroninė parduotuvė prekes pristato per 2 - 8 darbo dienas (tikslus pristatymo terminas yra nurodomas prie kiekvienos prekės atskirai) nuo užsakymo/apmokėjimo momento. Jeigu dėl nenumatytų priežasčių užsakymo terminas pasikeičia - klientą apie tai informuosime asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu.
  • Trender.lt užsakymai pristatomi naudojantis "LPExpress" paslaugomis (klientas pasirenka tikslų pristatymo būdą užsakymo puslapyje).
  • Kiekvienai siuntai priskiriamas unikalus sekimo numeris. Siuntų sekimo informaciją rasite žemiau. Sekimo kodas yra gaunamas į el. paštą tuomet, kai Jūsų siuntą yra išsiųsta.
  • Užsakymai gali būti siunčiami ir į užsienio valstybes atskiru susitarimu (kreiptis el. paštu arba kontaktais nurodytais mūsų kontaktų puslapyje).

SVARBU!

Gavus siuntą, patikrinkite ar jos pakuotė nėra pažeista. Jeigu pastebėjote, kad pakuotė yra pažeista tiek, jog galėtų būti apgadintas siuntos turinys, turite teisę jos nepriimti. Kitu atveju pretenzijos gali būti nepriimamos (jeigu prekės buvo pažeistos pristatymo metu ir Jūs jas priemėte).

 

Pristatymo būdai

  1. Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą "LPExpress" terminalą (informacija kaip atsiimti siuntą iš terminalo).
  2. Prekės pristatomos tiesiai į Jūsų namus ar biurą.
  3. Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu ir už prekes atsiskaitoma kurjeriui grynaisiais pinigais.

"LPExpress" siuntos sekimas

 

Jeigu turite klausimų dėl prekių pristatymo, grąžinimo ar keitimo - kreipkitės el. paštu: info@trender.lt